Drita bën goditjen e madhe, Rron Broja ardhja e radhës

Skuadra e Dritës ka bërë goditjen më të madhe në këtë afat kalimtar duke transferuar mesfushorin Rron Broja.

Sipas disa burimeve, mësohet se skuadra e Dritës ka arritur marrëveshje me mesfushorin e Kombëtares së Kosovës, Rron Broja.

Mesfushori nga Mitrovica, në karrierën e tij ka luajtur për Trepcën’89, Gent, Shkupin dhe Partizanin.

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS