Dorina Mema tregon trupin

Dorina Mema është njëra nga modelet më të njohura të fitnesit, transmeton Indeksonline.

Këtë herë ajo ka publikuar një imazh në llogarinë e saj në “Instagram” ku shihet pas ushtrimeve e mbuluar me djers dhe teksa po pinte ujë.

“E butë, e pastër, e hidratuar” kishte shkruar Dorina në këto imazhe./Indeksonline/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).