Dorina çudit Milanon me paraqitjen e saj

Modelja Dorina Gegiçi po vazhdon paraqitjet e saj të bukura në botën e modës.

Pasi defiloi në një sfilatë mode në Javën e Modës në Paris, për miken e saj Aurela Hoxha, Dorina është shfaqur me një fotosesion të ri në Milano.

Bukuroshja shqiptare është shfaqur në një fustan të shkurtër të punuar me perla në Milano, teksa bën foto për fotografin Endrit Mertiri.

Ajo këtë veshje nuk e ka shndërruar me ndonjë aksesorë por që veshja e saj është ekstravagante dhe duket shumë mirë në trupin e modelës.

Ajo po ashtu pozon në një velo nuse si dhe në një fustan të modelit të shkurtër por me ngjyrë rozë dhe mandej ngjyrë ari të tejdukshme. /GazetaExpress/.

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS