Doli nga shtëpia me shoqet e saja dhe nuk u kthye më, nëna e lajmëron rastin në polici

Gjilan – Në rrugën e Kumanovës në Gjilan ankuesja femër kosovare ka raportuar se vajza e saj e mitur, viktima femër kosovare, ka dalë nga shtëpia (me shoqet e saj) dhe nuk dihet vendndodhja e saj.

Lidhur me rastin është informuar prokurori, ndërsa njësitet policore janë duke hetuar rastin njoftoi policia e Kosovës e cila rastin e ka cilësuar si person i zhdukur./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS