Djali terrorizon familjen e tij, prangoset dhe dërgohet në burg i dyshuari

Gjilan – Ankuesi mashkull kosovar ka raportuar se djali i tij i dyshuari mashkull kosovar ka ushtruar dhunë fizike dhe psikike ndaj familjarëve të tij.

Gjatë arrestimit policët kanë hasur në rezistencë dhe janë penguar në kryerje të detyrës nga njëri prej viktimave, tani i dyshuari mashkull kosovar, i cili është arrestuar. Me vendim të prokurorit, dy të dyshuarit janë dërguar në mbajtje njoftoi policia e Kosovës./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS