Djali me probleme psikike, sulmon prindin në Viti

Viti – Ankuesi mashkull kosovar ka raportuar se është sulmuar fizikisht nga djali i tij mashkull kosovar. Viktima ka pësuar lëndime të lehta trupore dhe ka marrë tretman mjekësor.

Dyshohet se i dyshuari ka probleme psikike dhe është ndaluar për tretman mjekësorë në repartin e Neurologjisë njoftoi policia e Kosovës./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS