Djali im i keq”, kënga e re nga Aurela Gaçe

Këngëtarja Aurela Gaçe ka finalizuar një projekt të ri muzikor.

“Djali im i keq”, titullohet kënga e re nga Aurela. Ky projekt do të publikohet të enjten në ora 18:00.

Kjo këngë është pjesë e albumit të ri të këngëtares.

“Erdhiiiiii. Një tjetër këngë! Jemi gati? Unë pooooo! “Djali im i keq”. Është pjesë e albumit tim të ri, të cilit akoma si kam vendosur një titull, por do t’ja u lē juve në dorë ta bëni. Fiksoni ditën dhe orën: E ENJTE, 28Tetor ,ora 18:00!”, ka shkruar Aurela në rrjetin social Instagram.

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS