RCCOLA

Djali i mitur sulmon fizikisht nënën e tij, ndodhet në arrati dhe policia është në kërkim të tij

/ 1 minutë lexim
Uji Dea

Gjilan – Ankuesja femër kosovare, ka informuar se është sulmuar fizikisht nga i dyshuari djali i saj i mitur mashkull kosovar.

Viktima ka pranuar tretman mjekësor. I dyshuari gjendet në arrati.

RCCOLA

Rasti është duke u hetuar njoftoi policia e Kosovës./rajonipress/