Ditëlindja e gjeti të izoluar, Eneda Tarifa tregon si festoi sot

Këngëtarja e njohur Eneda Tarifa ka festuar ditëlindjen. Ndryshe nga herët e tjera, kjo ditëlindje e ka gjetur të izoluar brenda katër mureve të shtëpisë.

Në një intervistë për “News24” Eneda ka treguar si e ka kaluar këtë ditë. Në mëngjes ka marrë shumë urime nga miqtë, të afërmit, kolegët dhe fansat ndërsa gjatë ditës e ëma i ka përgatitur një kek me arra.

“Për mua është një ditë e bukur në këtë ditë të vështira. Mami në orën 12;00 më bëri një kek me arra dhe me fruta të thata si qëmoti. Sot në mëngjes u zgjova me qindra mesazhe, të afërm, kolegë, fansa. Mbi të gjitha qenë një video nga miqtë, një nga dhuratat më të bukura gjatë viteve të fundit. Lulet mi sollën pikërisht këta miq dhe shokë. E nxorrën nga dheu, theva rregullat dhe shkova tek shkallët, me doreza dhe maskë”, ka treguar kengetarja.

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).