‘Disa foto nga udhëtimi në New York’ – Melinda e mrekullueshme në pozat e publikuara

Duke qenë një këngëtare shumë e pëlqyer, Melinda Ademi admirohet në veçanti për dukjen e saj.

Këngëtarja ndiqet nga më shumë se 1.2 milion fansa në Instagram, ku shpërndan imazhe nga jeta e saj personale dhe profesionale.

Së fundmi, ajo ka vendosur t’i shpërndajë disa fotografi nga udhëtimi i saj në qytetin e New Yorkut në Shtetet e Bashkuara të Amerikës.

Melinda duket e mrekullueshme në pozat atraktive, por edhe e zakonshme duke ngrënë e duke pirë.

Ndryshe, “Mere” është projekti më i fundit muzikor i këngëtares, i cili numëron afro gjashtë milionë shikime në YouTube, një muaj pas publikimit. /Telegrafi/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS