Mobi Casa

Diona Fona tërheq vëmendjen

/ 1 minutë lexim
RCCOLA

Krahas të qenit aktive në karrierën e saj muzikore, Diona Fona tërheq vëmendjen e fansave edhe përmes dukjes së saj.

Këngëtarja është duke i shijuar pushimet në Kroaci, ndërsa në profilet e saja nuk kanë munguar imazhet atraktive të saj.

Gjatë të dielës, Diona ka shpërndarë të tjera fotografi, në të cilat vë në plan të parë figurën trupore.

ARKATANA

Ajo ka shpërndarë një set fotografish me pozat pranë detit, në të cilat është shfaqur me bikini.

Bashkëpunimi me Majk, “Po pi”, është ndër realizimet më të fundit muzikore të Dionës që u lansua para dy javësh dhe numëron afro dy milionë shikime në YouTube. /Telegrafi/