Fidanishtja

Diona Fona sjell projektin e ri muzikor “Falma”

/ 1 minutë lexim

Këngëtarja e njohur shqiptare, Diona Fona, ka lansuar së fundmi një projekt të ri muzikor.

“Falma” mban titullin kënga, e cila vjen e kompletuar edhe nga ana vizuale.

Teksti është shkruar nga vet artistja në bashkëpunim me Rron Kai me muzikë dhe producim nga Marco Tolo e Deard Sylejmani.

Uji Dea

Ajo ka bërë edhe një paraqitje të shkëlqyer në klip, duke mahnitur me secilën dukje.

Këngën e plotë tashmë mund ta gjeni në platformën YouTube, në kanalin e Dionës.

E njëjta këtë vit ka qenë shumë e angazhuar dhe mjaft aktive me koncerte. /Telegrafi/