Diona Fona paralajmëron projektin e ri

Këngëtarja e njohur, Diona Fona ka paralajmëruar projektin e ri muzikor.

Përmes një postimi në Instagram, Diona ka treguar se kënga e re është drejt finalizimi dhe do të vije e bashkangjitur edhe me videoklip, shkruan Indeksonline.

“13, Bella Vita” ka shkruar Diona në mbishkrimin e imazhit teksa dukej tejet joshëse.

Kënga e re e Dionës është punuar nga ‘RedBox’, ndërsa kujtojmë që projekti i fundit i Dionës është kënga ‘E ke dit’./Indeksonline/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).