Dikush i përmendi Encës silikonin…

Duket se janë të shpeshta rastet kur këngëtarja Enca Haxhia akuzohet se përdor silikon.

Kështu i ka ndodhur edhe pas videos së fundit që ka ndarë me ndjekësit në Instagram, teksa xhiron videoklipin e këngës së saj më të re.

Enca shfaqet super seksi me një fustan të ngushtë që i tregon format, por duket se dikush e ka akuzuar sërish për silikon.

Ndaj, këngëtarja i ka kthyer një përgjigje publike, duke i mbyllur njëherë e mirë gojë komenteve të tilla.

“Sa herë që dikush përmend ‘silikon, rri si të ka bërë Zoti’ në profilin tim… Zoti derdh një lot për ju. Thjesht gene të mira dhe e bekuar nga Zoti”- shkruan Enca.

Edhe më herët këngëtarja ka treguar se s’ka bërë asnjë ndërhyrje në trupin apo fytyrën e saj, mirëpo disa prej ndjeksëve ende nuk e besojnë.

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).