Dikur shumë kg, por sot Linda Halimi është thjesht mahnitëse

Linda Halimi bënë pjesë në yjet shqiptare që ka bërë transformimin më të madh në dukjen e saj.

Falë përkushtimit të madh, këngëtarja arriti të krijojë linja të dëshirueshme trupore dhe tash duket për mrekulli.

Sa herë që publikon fotografi në rrjetet sociale që vënë në plan të parë figurën trupore, ajo arrin të lë mbresa te ndjekësit e saj.

Ndërsa gjatë fundjavës, edhe pse ka pozuar nga studioja, Linda ka arritur që të marrë vëmendjen me dukjen e saj dhe linjat trupore.

Për më shumë, këngëtarja është nënë e një vajze, edhe pse këtë nuk e tregon fiziku i saj.

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS