“Diell para stuhisë”, çfarë po paralajmëron Beatrix me këtë gjë

Këngëtarja dhe ylli televiziv i Big Brother Albania VIP 1 ka ardhur me dy foto interesante gjatë ditës se sotme.

Beatrix Ramosaj është parë e veshur me stil në dy foto që ajo ka postuar në rrjetet sociale.

Këngëtarja, e cila është përfolur vazhdimisht gjatë këtij viti – sidomos pas pjesëmarrjes së saj në emisionin reality, Big Brother Albania VIP 1 – ka të veshur një fustan dhe xhamper të bardhë si dhe mban një filxhan në dorë.

“Dielli para stuhisë”, ka shkruar ajo – duke e ndërruar pak këtë thënie pasi që zakonisht thuhet “Qetësia para stuhisë”.

Sidoqetëjetë, ndoshta me këtë foto Beatrix ka paralajmëruar ndonjë këngë të re. /GazetaExpress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS