Diçka e re sërish po vjen nga Ronela Hajati

Ronela Hajati është duke i shijuar sukseset e projekteve të fundit “Dilema” dhe “Çohu” në bashkëpunim me reperin shqiptar, Don Phenom.

Këto projekte të këngëtares u pritën mjaft mirë nga publiku dhe vetëm pak ditë pas publikimit shikueshmëria e tyre është mbi një milion.

Derisa po i gëzohet këtij suksesi, artistja shqiptare tregon se nuk ka të ndalur dhe duket se po punon sërish në këngë të reja.

Me anë të një postimi të ndarë me ndjekësit në Instagram, Ronela ka paralajmëruar gjëra të reja gjatë sezonit të verës.

“E ç’do të bëhet këtë verë”, ka shkruar ajo në një postim në rrjetet sociale.

Zeshkania edhe në këto klipe erdhi e veçantë e me stile të ndryshme, për të cilat edhe komentohet vazhdimisht, kurse tani presim të shohim se çfarë po përgatit për fansat e saj. /Telegrafi/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).