Diçka e re po vjen nga Yllka Kuqi

Këngëtarja Yllka Kuqi nesër do të publikoj projektin e ri muzikor “Ani”.

Siç ka njoftuar artistja, “Ani” lansohet sot me (30 shtator) në orën 19:00.

Yllka, këngës së re i ka realizuar edhe videoklipin.

Artistja është mjaft aktive me projekte të reja muzikore. Si dhe, këtë verë, si çdo verë tjetër e ka pasu goxha të ngjeshur me mbrëmje muzikore.

Së fundmi Yllka erdhi në bashkëpunim me Durim Malaj. Ata sollën këngën “Nona”, e cila numëron miliona klikime në Youtube.

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS