UBT

Diçka e re po vjen nga Jonida Maliqi

/ 1 minutë lexim

Këngëtarja Jonida Maliqi ka dhënë një lajm të mirë për fansat e muzikës së saj.

Ajo ka nisur punën për një projekt të ri muzikor, dhe këtë e ka bërë të ditur përmes një postimi në Instagram.

Mobi Casa

“Së shpejti…”, ka shkruar këngëtarja për projektin e ri që është duke e realizuar.

“Need You”, mbetet projekti i fundit muzikor nga Jonida Maliqi në bashkëpunim me Obie Kellz. Kënga është publikuar më 14 shkurt në Ditën të Dashuruarve.