“Diçka e bukur po vjen”, çka po paralajmëron Vesa Luma?

Këngëtarja, Vesa Luma është mjaft aktive me postime në rrjete sociale.Vesa merr vëmendjen e mediave dhe publikut me çdo paraqitje të sajën.

Së fundmi ajo se çfarë ka rënë në sy ka qenë një selfie e Vesës në “InstaStory”.“Diçka e bukur po vjen”, ka shkruar këngëtarja.

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS