Diana Avdiu e mahnitshme në fotografinë e fundit

Modelja kosovare, Diana Avdiu është ndër më seksi shqiptare. Me fotografitë e saja gjithmonë tërhek vëmendjen.

Kështu ka ndodhur edhe me fotografinë e fundit. Ajo ka postuar një fotografi me fustan të gjelbërt duke vënë në fokus këmbët seksi.

Pa dyshim, Diana Avdiu është ndër femrat që ka nevojë për shumë pak grim që të duket e bukur.

Ndërsa, sa i përket jetës së saj private, Diana Avdiu nuk është shumë e komentuar pasi që e ruan me fanatizëm./Indeksonline/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).