Dhurata e Vitit të Ri për “Intelektualët”, është Kastriot Rexha

Gjilan – FC Drita ka njoftuar se ka arritur marrëveshje me sulmuesin Kastriot Rexha, lajmi është zyrtarizuar nga faqja zyrtare e klubit ‘bardhekaltër’.

Ish-kampionët e vendit kanë uruar tifozët e tyre për festat e fundvitit me rastin e nënshkrimit të Kastriot Rexhës./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).