Dhurata e thjeshtë, por e bukur

Modelja Dhurata Lipovica është shfaqur e mrekullueshme në fotografinë e fundi.

Ajo shihet tejet e thjeshtë me shumë pak grim, shkruan Indeksonline.

Dhurata vazhdon edhe më tej të jetë njëra ndër modelet më të komentuara dhe më seksi shqiptare./Indeksonline/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS