Dhurata Dora zbulon pjesë nga kënga e re që do ta lansoj të shtunën

Këngëtarje e njohur shqiptare Dhurata Dora, së fundmi ka bërë një paralajmërim për fansat e saj të shumtë.

Ajo ka thënë se të shtunën do ta publikoj këngën e re “Ferrari”, shkruan Indeksonline.

Këtë ajo e ka bërë të ditur përmes një video që e ka publikuar në llogarinë e saj në Instagram.

Kujtojmë që Dhurata është krijuese e shumë hiteve ndër to edhe super hitin, “Zemër”. /IndeksOnline/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).