Dhurata Dora tejet me stil, të këtillë se keni parë

Së fundmi Dhurata ka pozuar tejet me stila, saqë më në formë se kaq se keni parë.

Këngëtarja e hitit “Zemër”, Dhurata Dora po vazhdon të jetë aktive me mbrëmje muzikore jo vetëm në Kosovë por edhe në disa vende evropiane, duke ju falenderuar pikërisht popullaritetit të këngës “Zemër”, shkruan gazeta “Kosova Sot Online”.

Së fundmi Dhurata ka pozuar tejet me stila, saqë më në formë se kaq se keni parë.

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).