Dhurata Dora si gjithmonë, plot stil e ëmbëlsi

Dhurata Dora edhe këtë verë ka qenë një nga këngëtaret më aktive si me koncerte ashtu edhe me prurje të reja muzikore.

Por, krahas sukseseve në karrierën artistike muzikore ajo tej mase shquhet dhe komentohet edhe për stilin dhe paraqitjet e saj, shkruan Indeksonline.

Këngëtarja e shumë hiteve, e dëshmon edhe me fotografinë e fundit që ka shije dhe përcjellë trendet e fundit, ndërsa po shkëlqen me zgjedhjen që ka bërë./Indeksonline/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).