Dhurata Dora një bjonde, e parezistueshme

Padyshim një prej këngëtareve më in të estradës shqiptare, vazhdon të mbetet, hit këngëtarja Dhurata Dora, shkruan gazeta “Kosova Sot Online”.

E përveçse aktive me projekte muzikore Dhurata është prezente edhe në rrjetet sociale.

Së fundmi, nga zeshkane këngëtarja është shndërruar në bjonde seksi të parezistueshme.

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).