Dhurata Dora në përgatitje të klipit të ri?

Këngëtarja Dhurata Dora muajin e kaluar publikoi bashkëpunimin me DJ Geek, këngën “Ayo”, e cila u pëlqye shumë nga publiku, dhe mori miliona klikime në YouTube.

Për vitin 2017, ajo nuk ka treguar ende asnjë detaj lidhur me projektet e saj, por disa fotografi jo të zakonshme të publikuara në rrjetin social Instagram, ngritin dyshimet se ajo është në përgatitje të ndonjë projekti.

Përndryshe ajo është shumë aktive nëpër koncerte të ndryshme, çka e bën atë ndër këngëtaret më të kërkuara të momentit. /Telegrafi/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).