Dhurata Dora, melankolike, por me plotë shkëlqim

Dhurata Dora është ndër këngëtaret më të dashura. Këngët e saj thuajse gjithmonë bëhen hite, shkruan IndeksOnline.

Përveç vokalit me të cilin shquhet ajo ka edhe një pamje për lakmi.

Në këtë fotografi që po ju sjellim shihet Dhurata pak më melankolike, por se hijeshia vetëm sa i është shtuar.

Në pamjen e saj ku mbizotërojnë ngjyrat e mbyllëta, ajo duket për mrekulli në këto ditë vjeshte.

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).