Dhurata Dora me mesazh frymëzues për fansat

Dhurata Dora është një ndër këngëtaret më të përfolura të momentit në tregun muzikor shqiptar.

“Zemër”, titullohet kënga e fundit e këngëtares, të cilin e ka sjell në bashkëpunim me Soolking, ku deri më tani është shikuar173 milionë herë në YouTube.

Bukuroshja është mjaft aktive në rrjetet sociale teksa po sjellin imazhe, video dhe mesazhe mjaft interesante.

“Fitoje pavarësinë, zgjohu dhe bëji ëndrrat realitet”, ka shkruar ndër të tjerash zeshkania jonë.

Theksojmë se këngëtarja ka paralajmëruar se kjo verë do të jetë e nxehtë me koncerte anembanë trojeve shqiptare dhe në diasporë.

Ndryshe, Dhurata është duke punuar në video projekte të reja që do t’i publikojë gjatë muajve në vijim. /Telegrafi/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).