Dhurata Dora, më e bukur se asnjëherë

Këngëtarja, e cila shumë shpejt fitoj zemrat e publikut Dhurata Dora, nga fillimet e karrierës e deri më tani, ka pësuar ndryshim për të mirë, shkruan “Kosova Sot Online”.

Përveç zërit, stilit dhe përformances në skenë, ajo tani vjen dhe me një pamje të kuruar. Në një foto të postuar në profilin e saj në Instagram nga Lucerni i Zvicrës, ajo duket më e bukur se asnjëherë.

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).