Dhurata Dora bën paralajmërimin e albumit të ri “Dhurata”, zbulon datën e lansimit

Këngëtarja e njohur shqiptare, Dhurata Dora, prej vitesh është pjesë e estradës dhe tashmë është ndër emrat më të pëlqyer në skenë.

Ajo ka sjell një sërë projektesh të suksesshme e hite të mëdha me miliona klikime.

Artistja së fundmi përmes rrjeteve sociale ka njoftuar se ka gati albumin e ri të titulluar “Dhurata”, i cili lansohet më 3 mars.

Postimi i plotë i Dhuratës (pa ndërhyrje):
“Jam shume e lumtur dhe krenare qe ma n’fund lansimi i albumit tim “DHURATA” ka nje date 03.03.2023.

Numrimi i diteve per dhuraten qe krejt ju e keni prite kaq gjate ja filloj, edhe une s’kom mujt me kon ma e lumtur se kaq. Behuni gati me hape kete kuti magjike.

Ky album eshte nje dhurate per mu edhe per krejt mbeshtetesit e mi qe me kane shty me punu cdohere me shume e me shume.

Jom shume falenderuese per te gjithe njerezit reth meje dhe shpresoj qe “DHURATA” ka me ju pelqy edhe ju qaq sa m’pelqen mu.

03.03. 2023 ruje daten per me hape dhuratën”. /Telegrafi/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS