Dhurata Ahmetaj tregon arsyen se pse është ‘larguar’ nga muzika

Këngëtarja e njohur, Dhurata Ahmetaj ka kohë që është distancuar nga skena muzikore.

Së fundi, ajo është pyetur nga nja fanse e saj se përse nuk po sjellë ndonjë këngë të re.

“S’po m’knohet”, i është përgjigjur shkurt ajo- transmeton Indeksonline.

Megjithatë, komunikimi ka vazhduar edhe më tej derisa një tjetër femër i është drejtuar asaj me fjalë aspak të mira, të cilat edhe e kanë nervozuar këngëtaren në fjalë.

“Po të knohet poo spo t’dhez”, i ka shkruar ajo./Indeksonline/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).