Dhurata Ahmetaj shkëlqen

Këngëtarja Dhurata Ahmetaj gëzon linja të bukura trupore dhe nuk heziton t’i shfaq.

Instagrami, mbetet i preferuari i artistes pasi që ajo është kogja aktive. Postimet e saj zakonisht janë fotografi ne të cilat shfaqet elegante dhe më shumë stil.

Për t’ua dëshmuar këtë, ne kemi marrë fotografi të saj dhe mund të shihni atë se për çka flasim.

Në këtë foto, Dhurata shihet e veshur me fustan të ngushtë ngjyrë rozë ku i ka theksuar linjat e saj trupore, krahas fustanit vemëndjen e marrin edhe flokët e saj dhe makijazhi profesional që ia kompleton dukjen.

Imazhi tjetër tregon një Dhuratë pak më ndryshe, me një fustan të shkurt ku ka ekspozuar këmbët e saj të gjata, dhe venë në pah pak edhe nga gjoksi i saj. Fustanin dy ngjyrësh me një dizajn interesant ajo ka vendosur ta perfeksionojë me një palë take, një çantë me ngjyrë të zezë, si fund iu ka lënë vend edhe venies së disa bizhuterive.

Fustani tjetër që ajo ka zgjedhur ta vesh i ka shfaqur të pasmet e saj të formësuara dhe këmbët e bukura. Dhurata ka marrë pozë joshëse para kamerës.

Me postimet e saj të cilat ajo i ndan me ndjekësit ndoshta do sjellë risi për fansat e saj, këtë mbetet të presim dhe ta shohim.

Në projektin ‘A po vjen’, Dhurata shfaqet joshëse me lëvizje provokuese ku tregon edhe pak nga pasuritë trupore.

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).