Dhurata Ahmetaj sensuale dhe joshëse në fotosesionin e ri

Ka kohë që nuk ka sjellur një projekt të ri muzikor, por është mjaftë aktive me postimin e imazheve të ndryshme nga përditshmëria dhe aktivitet e saj.

Këngëtarja e njohur, Dhurata Ahmetaj edhe së fundi ka sjellur disa fotografi nga fotosesioni i realizuar së fundi, shkruan Indeksonline.

Këngëtarja simpatike erdhi elegante në një kostum të bardh, derisa dukej sensuale dhe tejet joshës.

Mahnitëse dhe e këndshme u paraqit edhe këtë herë këngëtarja./Indeksonline/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).