Dhurata Ahmetaj rikthehet fuqishëm, seksi në projektin e ri!

Këngëtarja Dhurata Ahmetaj, duket së është duke u përgatitur që të rikthehet në skenën muzikore, kjo pasi që ajo pauzoi për një kohë, njofton “Zëri.Info”.

Ajo në rrjetin social ‘Facebook’ ka publikuar disa fotografi në të cilat paralajmëron dika të re, e në këto pamje duket vërtetë shumë joshëse.

Këtë këngëtare fansat e saj kanë pasur rastin ta shohin në shumë projekte të ndryshe në të cilat ka përformuar por se ky i fundit duket se do të jetë një rikthim i fuqishëm i saj në skenën muzikore.

Më poshtë ju sjellim disa fotografi të fundit që ka realizuar këngëtarja e që bashkangjitur me to jep paralajmërimin ‘Comming soon’./ZËRI

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).