Dhurata Ahmetaj largohet përgjithmonë nga muzika?

Në fillimet e saj mori goxha shumë vëmendje e më pas edhe me projektet e bashkëpunimet tjera që solli.

Mirëpo, këngëtarja Dhurata Ahmetaj u bë kohë që nuk ka sjellë asnjë projekt të ri muzikor.

E fundit këngë nga ajo është “A po vjen?!” e publikuar në gusht të 2018-ës.

Këtë verë bëhen 2 vite nga pauza e Dhuratës, por mesa duket nuk do të kemi një rikthim. shkruan prive.al.

Nga burime pranë Ahmetaj thuhet se ajo ka vendosur ta lë muzikën për një periudhë të pacaktuar.

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).