Dhurata Ahmetaj elegancë dhe shkëlqim në imazhet e reja!

Edhe pse ka kohë që nuk ka sjellur një projekt të ri muzikor, Dhurata Ahmetaj po vazhdon të jetë aktive në rrjetet sociale.

Ajo mjaft shpesh publikon imazhe nga përditshmëria e saj e që në secilën paraqitje kujdeset të vije mirë e më mirë, shkruan Indeksonline.

Në të fundit që ajo ka publikuar ka mahnitur me dukjen elegante dhe plotë sharmë.

Në një fustan të kuq të cili e kishte kombinuar me buzët e kuqe poashtu ajo ka shkëlqyer në fotografit e sjellura për adhuruesit e saj./Indeksonline/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).