Dhurata Ahmetaj duket ‘përvëluese’

Dhurata Ahmetaj bënë pjesë në mesin e këngëtarëve që rëndësi të madhe i kushton dukjes së jashtme.

Ajo çdo herë vjen atraktive dhe me shumë stil, shkruan Indeksonline.

Edhe në imazhet e reja që Dhurata ka publikuar në Instagram ajo është dukur mjaft joshëse.

Këngëtarja simpatike kishte kombinuar një palë pantallona lëkure me ngjyrë të kuqe me një bluzë të bardh dhe taka të larta.

Sigurisht, ajo dukje në formë dhe mahnitëse edhe kësaj radhe.

Ndryshe, Dhurata ka kohë që nuk ka sjellur projekte të reja muzikore./Indeksonline/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).