Dhunohet një vajzë e mitur në Viti, prangoset i dyshuari

Viti – Ankuesja femër kosovare ka raportuar se vajza e saj e mitur dyshohet se është dhunuar nga një i dyshuar mashkull kosovar.

I dyshuari është arrestuar dhe me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje njoftoi policia e Kosovës./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS