Dhjetë milionë shikime për klipin “Dua” nga Enca

Këngëtarja Enca Haxhia gjatë muajit të kaluar solli projektin e saj më të ri “Dua”.

Ky projekt u diskutua shumë në media, kjo edhe për shkak skenave ‘të nxehta’ që përmbante klipi i këngës.

Një muaj pas publikimit, kjo këngë numëron mbi 10 milionë shikime në kanalin YouTube.

“Dua” është një këngë, melodinë dhe tekstin e së cilës i ka realizuar vet Enca.

Klipi i këngës është punuar nga MAX Production, gjersa protagonist në të ka qenë edhe modeli i njohur portugez, Pierluigi Fracassi.

E pyetur rreth komenteve negative që ka marrë për këtë klip, Enca thotë se nuk ndjehet aspak e indinjuar me atë se çfarë të tjerët shkruajnë për të.

Këngëtarja ka paralajmëruar se gjatë verës do të sjellë edhe disa projekte të tjera. /Telegrafi/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).