KKVITI

“Dëshmitarë” quhet kënga e re e Sabri Fejzullahut

/ 1 minutë lexim
Hidromorava

Një nga këngëtarët më të dashur për publikun, Sabri Fejzullahu, ka publikuar projektin e ri.

“Dëshmitarë”, quhet kënga e artistit, e cila është sjellur me videoklip.

KKVITI

Për tekstin dhe muziken është përkujdesur Kreshnik Avdiu, ndërkaq video është publikuar nga “Baresha Network”.

Ndiqni më poshtë këngën: