Dërgohet në mbajtje për posedim të paautorizuar të narkotikëve

Gjilan – Në fshatin Bilincë, të Gjilanit, është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar pasi që njësitet policore gjatë bastisjes në banesën e tij kanë gjetur dhe konfiskuar një qese plastike me substancë të dyshuar narkotike të llojit marihuanë, në peshë 24-gramë.

Me vendim të prokurorit, i dyshuari është dërguar në mbajtje njoftoi policia e Kosovës./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS