Deponohen në bankë kartëmonedha false

Gjilan – Ankuesi mashkull shqiptar ka raportuar se derisa ishte duke punuar në një filial bankar, gjatë deponimit të një shume parash nga dy të dyshuar meshkuj shqiptar ka pranuar dy kartëmonedha, njëra 100 € dhe tjetra 50 € që dyshohet të jenë e falsifikuara njoftoj policia e Kosovës./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).