Demush Sejdiu djaloshi nga Zhegra që rrëmbeu shumë zemra të publikut me këngën e tij

Gjilan – Demush Sejdiu nga Zhegra e Gjilanit me këngën e tij të fundit “Jam i vogli i mamasë” ka rrëmbyer zemrat e publikut. Demushi është nxënës shembullor kurse talentin për muzikë e ka shprehur qysh në vitet e hershme.

Demush Sejdiu një djalosh simpatik nga Zhegra e Gjilanit po bënë jehonë me këngën e tij të fundit “Jam i vogli i mamasë”.

Demush Sejdiu është nxënës në shkollën “Agim Ramadani” në Zhegër dhe ka nota të mira dhe sjellje shembullore. Demushi pos mësimit ka edhe një talent të madh për muzikë i cili ka rrëmbyer shumë çmime nëpër festivale të ndryshme, por së fundit ai po rrëmben edhe zemrat e publikut të shumtë.

Dëgjojeni këngën e Demush Sejdiut këtij djaloshi premtues dhe talent i rrallë i muzikës./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).