Dëmton përçuesit e rrymës, policia po heton rastin

Gjilan – Është raportuar se i dyshuari mashkull kosovar ka dëmtuar disa përçues të rrymës.

Lidhur me rastin janë njoftuar të gjitha njësitë përkatëse dhe prokurori kompetent njoftoi policia e Kosovës./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).