Demaçi për Ramushin

Adem Demaçi e ka përkrahur koalicionin PDK-AAK“ . Unë e përkrah që krahu i luftës të bëjë koalicionin qeverisës” ka thënë Demaçi.

Ai madje, i ka propozuar edhe Lëvizjes Vetëvendosje! që të bashkohet në këtë koalicion, shkruan “Epoka e Re”.

“Ramushi jo vetëm që është kthyer fizikisht, por është kthyer edhe me një nismë të mirë” ka thënë ai.

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).