Del me veturë në orën policore, arrestohet një qytetar nga Zhegra

Gjilan – Në fshatin Zhegër, të Gjilanit është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar, pasi që i njëjti ka dalur me veturën e tij pa ndonjë arsye duke mos respektuar vendimin lëshuar nga qeveria e Republikës së Kosovës.

I dyshuari është intervistuar dhe me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje për 48- orë njoftoi policia e Kosovës./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).