Dëgjoni zonja, Greta ka një këshillë për ju

Se si duhet të sillet një zonjë e vërtetë, këtë e ka treguar përmes një kuote, këngëtarja nga Shqipëria, Greta Koci.

Teksa reklamon linjat me një fustan të ngjitur për trupi, ajo ka shkruar:

“Një zonjë e vërtetë e mbanë kokën lartë, por asnjëherë hundnë”, transmeton Indeksonline.

Greta duhet theksuar se duket për mrekulli me flokët e zi e të gjatë pas shpine./Indeksonline/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).