Dega e LDK- së në Kamenicë e gatshme për fitore

Kamenicë – Në mbledhjen e Kryesisë së Degës së LDK- së të udhëhequr nga Kryetari i Degës Jeton Biqkaj, është përshëndetur qëndrimi i Kryesisë së LDK-së për të nominuar kandidate për Kryeministre znj. Vjosa Osmani, duke shprehur gatishmërinë e degës për mobilizim dhe fitore./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).